Sachtler System 18 S2 ENG 2 D Dolly

Sachtler System Video 18 hliník s fluidnou hlavou, statívom ENG 2 D a dolly S

Viac informácií

9 012 € s DPH 7 510 € bez DPH
-+
Dostupnosť
7-14 dní
Výrobca
Doprava zdarma pri nákupe tohto produktu
Kód tovaru:
SACH1868S2
Pridať do porovnania
Popis produktu

Popis produktu

Sachtler System Video 18 hliník s fluidnou hlavou, statívom ENG 2 D a dolly S

Jeho predchodca už desaťročia pomáha ľuďom na celom svete dosahovať úžasné výsledky. Víťazný recept teraz vylepšuje statív Sachtler Video 18 S2 Fluidná hlava, ktorý unesie užitočné zaťaženie až 22 kg a je ideálny pre širokú škálu videoprojektov. Túto prevádzkovú všestrannosť dopĺňa 16-stupňové protizávažie a sedemstupňové otáčanie a naklápanie, čo vám umožňuje intuitívnu prácu s vedomím, že pohyb bude vždy plynulý a bezproblémový.

Rýchloupínacia doska fotoaparátu Touch & Go a posuvná vyvažovacia platforma znamenajú, že po zacvaknutí fotoaparátu na miesto sa celá platforma nastaví tak, aby vyvážila vašu zostavu. Technológia Sachtler Speedbalance zabezpečuje bleskové vyrovnávanie hmotnosti, vďaka čomu je Video 18 S2 časovo nenáročná a zároveň spoľahlivá súčasť vašej výbavy.

Keď potrebujete stabilitu pre užitočné zaťaženie do 35 kg, nemusíte sa vzdávať ľahkej konštrukcie a jednoduchej prenosnosti. Hliníkový statív Sachtler ENG 2 D je alternatívou k statívom z EB-uhlíkových vlákien, ktorá vám poskytne všestrannosť a robustný výkon, ktorý potrebujete, aby ste zažiarili v akomkoľvek prostredí, v ktorom pracujete. Rýchly upínací systém, ktorý vyvažuje rýchlosť a presnosť, zafixuje nohy statívu v priebehu niekoľkých sekúnd, takže sa môžete rýchlo pustiť do práce.

Tento dvojitý výsuvný, hliníkový ENG statív má priemer 16 mm a 100 mm miskovú základňu. Dvojitý výsuvný statív ENG 2 D poskytuje optimálnu stabilitu s predĺženou výškou 1,5 m, čo z neho robí ideálne riešenie pre spravodajských profesionálov, ktorí potrebujú možnosť v okamihu sa postaviť a odísť.

OBSAH BALENIA

- Pan bar Plus left (telescopic)
- Video 18 S2
- Tripod ENG 2 D
- Dolly S

ŠPECIFIKÁCIE

Funkcia Hodnota
Rozsah Video
Užitočné zaťaženie 2 až 22 kg
Veľkosť misky 100 mm
Hmotnosť 8 kg
Typ rozpery Spodná rozpera
Materiál Hliník
Stupne statívu 2
Teplotný rozsah -40 až 60 °C
Rozsah náklonu 90° až -70°
Rozsah posúvania 120 mm
Kompatibilita rozhrania Touch & Go
Protiváha 16 krokov protiváhy + tlačidlo Boost
Ťahanie 7 + 0 horizontálnych a vertikálnych stupňov odporu
Parametre

Parametre

Výrobca: Sachtler
Kategória: Statívy