RODE Wireless GO

Wireless GO je ultrakompaktný bezdrôtový mikrofónový systém, ktorý je jedinečný svojou všestrannosťou clip'n'go a neuveriteľne kompaktnými rozmermi. Vysielač je vybavený vstavanou…

Viac informácií

168.52 € s DPH 140.43 € bez DPH
-+
Dostupnosť
14-30 dní
Kód tovaru:
RODE-Wireless-GO
Pridať do porovnania
Popis produktu

Popis produktu

Wireless GO je ultrakompaktný bezdrôtový mikrofónový systém, ktorý je jedinečný svojou všestrannosťou clip'n'go a neuveriteľne kompaktnými rozmermi. Vysielač je vybavený vstavanou všesmerovou kondenzátorovou kapsulou a možno ho používať ako mikrofón s klipom alebo s lavalierom RØDE, ktorý vysiela krištáľovo čistý zvuk vo vysielacej kvalite prostredníctvom 2,4 GHz digitálneho prenosu do prijímača na kamere. Je to dokonalé riešenie bezdrôtového mikrofónu pre tvorcov obsahu vo všetkých oblastiach: filmárov, moderátorov na kameru, spravodajcov, vlogerov a ďalších.

 

Malé balenie. Veľký výsledok

Systém Wireless GO je stelesnením "malého bezdrôtového mikrofónu". Vysielač (TX) aj prijímač (RX) vážia každý len 31 g. TX funguje ako diskrétny mikrofón s klipom alebo ako najmenší beltpack na svete pre lavalierový mikrofón RØDE - ideálny na tvorbu obsahu, filmovanie, prezentáciu na kamere alebo na pódiu, vlogovanie, YouTubing, živé vysielanie a ďalšie.

Profesionálny zvuk. Jednoduché používanie

Systém Wireless GO sa automaticky spáruje za menej ako tri sekundy a vysiela prostredníctvom digitálneho 2,4 GHz prenosu RØDE Series III, ktorý je optimalizovaný na prevádzku na kratšie vzdialenosti v hustých rádiových a Wi-Fi prostrediach, ale ponúka aj pôsobivý dosah priamej viditeľnosti 70 m. K dispozícii je 3-stupňové ovládanie zosilnenia na presné prispôsobenie výstupu fotoaparátu alebo záznamového zariadenia a praktický režim šetrenia batérie. Vstavané lítium-iónové batérie vydržia až 7 hodín a nabíjajú sa cez USB-C.

Všetko v jednom pre Run 'n' Gun

Model TX je vybavený vstavaným všesmerovým kondenzátorovým mikrofónom, ktorý poskytuje zvuk na úrovni vysielania a možno ho použiť aj s akýmkoľvek lavalier mikrofónom prostredníctvom 3,5 mm vstupu TRS. Model RX je vybavený dvojúčelovým klipom, ktorý sa dá pripevniť na oblečenie alebo popruh fotoaparátu alebo bezpečne zasunúť do studenej pätice fotoaparátu. Ultrakompaktný, veľmi ľahký a neuveriteľne všestranný. 

ŠPECIFIKÁCIE

 
Parametre

Parametre

Výrobca: RODE
Kategória: Bezdrôtové systémy
PRÍSLUŠENSTVO (1)

Príslušenstvo, klietky tašky, karty

SmallRig RODE Wireless Go Storage Cage 2998

Na odoslanie 1 ks
bez DPH 23.25 € 27.9 €
ALTERNATÍVY (2)
  • -20 %
  • Novinka
  • Black Friday

Hollyland Lark M1 Duo (2x TX, 1x RX, 1x nabíjacie puzdro)

ŠPECIÁLNA AKCIA: -20% končí za: 2d: 13h: 04m
Skladom 3 ks
bez DPH 122.94 € 147.53 €

SmallRig Forevala W60 Wireless Microphone 3487

Skladom 1 ks
bez DPH 189.93 € 227.92 €