TVLogic LVM-212W 21" HD LCD monitor

LVM-212W je ideálny monitor pre videostenu v riadiacich miestnostiach. V krásnom dizajne s tenkým rámčekom, ktorý sa jednoducho zmestí do 19" stojana, je integrovaný LCD panel so širokým pozorovacím uhlom, natívnym rozlíšením Full HD a 16,7 milióna farieb a jedinečnou

Viac informácií

3 300 € s DPH 2 750 € bez DPH
-+
Dostupnosť
7-14 dní
Výrobca
Doprava zdarma pri nákupe tohto produktu
Kód tovaru:
TVL-LVM-212W
Pridať do porovnania
Popis produktu

Popis produktu

LVM-212W je ideálny monitor pre videostenu v riadiacich miestnostiach. V krásnom dizajne s tenkým rámčekom, ktorý sa jednoducho zmestí do 19" stojana, je integrovaný LCD panel so širokým pozorovacím uhlom, natívnym rozlíšením Full HD a 16,7 milióna farieb a jedinečnou technológiou spracovania videa TVLogic, ktorá umožňuje vysokú kvalitu obrazu 3G-SDI a všetky profesionálne funkcie.
Červený a zelený kanál sa nepoužívajú a na zobrazenie obrazovky sa používa iba modrý alebo monochromatický kanál. Táto funkcia sa používa na nastavenie farebných odtieňov (tónov a sýtosti) obrazovky pomocou farebného pruhu SMPTE. Napríklad po zobrazení modrého kanála nastavte Farbu (alebo Sýtosť) a Odtieň (alebo Hue) tak, aby pôvodná purpurová a azúrová mali rovnaký jas a pôvodná sivá a modrá mali rovnaký jas.
 
Priradí farbu pixelom na hraniciach obrázka, aby informoval používateľa o dosiahnutí najlepšieho zaostrenia. Vďaka tejto funkcii môže používateľ ľahko rozlíšiť zaostrenú oblasť od nezaostrenej oblasti, najmä pri snímaní s malou hĺbkou ostrosti.
 
Zobrazuje úroveň Luma(Y') vstupného obrázka vo farbách. Každý pixel Y' analyzuje a mení na určitú farbu alebo zebrový vzor podľa indexu na pravej strane obrazovky.
 
Zobrazuje rôzne druhy pomerov strán na obrazovke. K dispozícii je široká škála značiek a bezpečnostných oblastí s výberom farby čiary a priehľadnosti závesu. Ak niektorý zo štandardných markerov vyhovuje vašim požiadavkám, je k dispozícii User Marker.
 
Analyzuje informácie Luma (Y') a Chroma (C') vstupného signálu. Ak vstupný signál prekročí určené minimálne a maximálne hodnoty, pixel začne blikať. Táto funkcia umožňuje používateľovi ľahko identifikovať akékoľvek problémy s expozíciou.
 
Ovláda veľkosť obrazu. Overscan: Extra oblasť okolo štyroch okrajov obrazu, ktorú nemusí divák spoľahlivo vidieť. Podskenovanie: Obmedzuje veľkosť obrazu tak, aby sa na monitore zobrazilo všetko, čo vidí kamera. 1:1 pixel: Zobrazuje pôvodné rozlíšenie obrazu bez škálovania, aby zodpovedalo určitému rozlíšeniu alebo pomeru strán.
Parametre

Parametre

Výrobca: TVLogic
Kategória: Štúdiové monitory

Hlavné parametre

Veľkosť21"
Vstupy monitoraSDI
Vstupy monitora3G-SDI
PRÍSLUŠENSTVO (9)

Príslušenstvo, klietky tašky, karty

  • Top produkt

SmallRig Swivel and Tilt Monitor Mount with Cold Shoe BSE2346

Skladom > 5 ks, Na ceste 12 ks
bez DPH 34 € 40.8 €

SmallRig Cable Clamp for SmallHD Focus Monitor Cage 2101

Skladom 1 ks
bez DPH 17 € 20.4 €

Monitory

  • Doprava zdarma

TVLogic V-Mount-F7H-C

3-5 dní
bez DPH 140 € 168 €
  • Novinka
  • Doprava zdarma

TVLogic RMK-212

7-14 dní
bez DPH 225 € 270 €
  • Novinka
  • Doprava zdarma

TVLogic V-Mount-17

na telefón
bez DPH 247 € 296.4 €
  • Doprava zdarma

SmallHD Tilt Arm for FOCUS 7 Monitor

Skladom 5 ks
bez DPH 97 € 116.4 €

SmallHD FOCUS Tilt Arm

Skladom 3 ks
Zavolajte na 02 455 25 471 kvôli cene
  • -6 %

SmallRig DSLR Monitor Holder with NATO Clamp (2100)

Skladom > 5 ks
bez DPH 44 € 52.8 €