Kufre Manfrotto

Manfrotto

Spoločnosť Manfrotto je popredným výrobcom príslušenstva pre fotoaparáty, najmä statívov a podstavcov pre fotoaparáty. Spoločnosť založil v roku 1972 v Taliansku Lino Manfrotto, profesionálny fotograf, ktorý videl potrebu lepších podporných zariadení pre fotoaparáty.
Výrobky Manfrotto sú známe svojou vysokou kvalitou, odolnosťou a všestrannosťou a široko ich využívajú profesionálni aj amatérski fotografi. Spoločnosť ponúka širokú škálu podporných zariadení pre fotoaparáty vrátane statívov, monopodov, guľových hláv, fluidných hláv, posuvníkov a ďalšieho príslušenstva.
Okrem produktov na podporu fotoaparátov vyrába spoločnosť Manfrotto aj celý rad ďalšieho príslušenstva súvisiaceho s fotografiou a videom, ako sú osvetľovacie zariadenia, tašky a puzdrá a popruhy na fotoaparáty.
V priebehu rokov si spoločnosť Manfrotto získala povesť popredného inovátora vo fotografickom priemysle, pričom mnohé z jej výrobkov obsahujú pokročilé funkcie a technológie, ktoré fotografom a kameramanom uľahčujú zhotovovanie kvalitných snímok a videí.
Dnes je spoločnosť Manfrotto vo vlastníctve skupiny Vitec Group, popredného svetového poskytovateľa produktov a služieb pre mediálny a zábavný priemysel.

Filtrovanie produktov

Dostupnosť

Hlavné parametre

Pre:

Dĺžka (vnútro)

Šírka (vnútro)

Výška (vnútro)

Dĺžka (vonkajšok)

Šírka (vonkajšok)

Výška (vonkajšok)

Manfrotto ProLight Reloader Tough-55 HighLid carry-on camera rollerbag

Skladom 2 ks
bez DPH 271.65 € 325.98 €
  • Doprava zdarma

Manfrotto Pro Light Reloader Spin-55 Carry-On Camera Roller Bag

Na odoslanie 1 ks
bez DPH 376.26 € 451.51 €

Manfrotto PRO Light Tough TH-55 HighLid Carry-on with Pre-cubed Foam

Na odoslanie 1 ks
bez DPH 222.83 € 267.39 €
  • -39 %

Manfrotto Pro Light Reloader Air-50 carry-on

ŠPECIÁLNA AKCIA: -39%
14-30 dní
bez DPH 188.33 € 226 €

Manfrotto PRO Light Tough TH-83 kufor

14-30 dní
bez DPH 234.16 € 280.99 €