Optický

Filtrovanie produktov

Dostupnosť

Výrobca

Určené pre

Hlavné parametre

Typ kábla

Dĺžka

Prevedenie

Typ konektora

Samec / Samica

Priemer kábla

Farba

Tvar konektora

Ostatné parametre

Iné

FieldCast 6G SFP Optical Transceiver

Skladom > 5 ks
bez DPH 114 € 136.8 €
  • Doprava zdarma

FieldCast 2Core Single Mode Ultra Light 100m Fibre Cable

Skladom 2 ks
bez DPH 415 € 498 €
  • Doprava zdarma

FieldCast 2Core Multimode Ultra Light 200m Fibre Cable

3-5 dní
bez DPH 715 € 858 €
  • Doprava zdarma

FieldCast 4Core Single Mode Ultra Light 100m Fibre Cable

3-5 dní
bez DPH 715 € 858 €
  • Novinka

Canare SMPTE 311M hybridný kábel na bubne Schill 150m

na telefón
Zavolajte na 02 455 25 471 kvôli cene
  • Novinka
  • Doprava zdarma

Canare SMPTE 311M hybridný kábel na bubne Schill 100m

na telefón
bez DPH 1 092 € 1 310.4 €

FieldCast 2Core Single Mode Chassis Connector

3-5 dní
bez DPH 92 € 110.4 €
  • Doprava zdarma

FieldCast 4K Kickstart Bundle for one BMD Studio Camera

3-5 dní
bez DPH 899 € 1 078.8 €
  • Doprava zdarma

FieldCast 4K POV Varifocal Bundle - Heavy Duty

3-5 dní
bez DPH 2 297 € 2 756.4 €
  • Doprava zdarma

FieldCast 4K POV Varifocal Bundle - Ultra Light

3-5 dní
bez DPH 2 097 € 2 516.4 €
  • Doprava zdarma

FieldCast 4K POV Micro Zoom Bundle - Heavy Duty

3-5 dní
bez DPH 2 028 € 2 433.6 €
  • Doprava zdarma

FieldCast 4K POV Micro Zoom Bundle - Ultra Light

3-5 dní
bez DPH 1 828 € 2 193.6 €
  • Doprava zdarma

FieldCast 4K POV Micro Bundle - Heavy Duty

3-5 dní
bez DPH 1 938 € 2 325.6 €
  • Doprava zdarma

FieldCast 4K POV Micro Bundle - Ultra Light

3-5 dní
bez DPH 1 738 € 2 085.6 €
  • Doprava zdarma

FieldCast Adaptor Two Hybrid for Blackmagic Studio Camera

3-5 dní
bez DPH 359 € 430.8 €

FieldCast Adaptor Two for Blackmagic Studio Camera

3-5 dní
bez DPH 267 € 320.4 €

FieldCast Adaptor Four opticalCON QUAD link to FieldCast

3-5 dní
bez DPH 297 € 356.4 €

FieldCast 2Core Single Mode Coupler Cable

3-5 dní
bez DPH 132 € 158.4 €
  • Doprava zdarma

FieldCast 2Core Single Mode Hybrid 100m Fibre Cable

3-5 dní
bez DPH 1 229 € 1 474.8 €
  • Doprava zdarma

FieldCast 2Core Multimode Ultra Light 100m Fibre Cable

3-5 dní
bez DPH 465 € 558 €
  • Doprava zdarma

FieldCast 2Core Multimode Heavy Duty 100m Fibre Cable

3-5 dní
bez DPH 1 025 € 1 230 €
  • Doprava zdarma

FieldCast 2Core Multimode Heavy Duty 200m Fibre Cable

3-5 dní
bez DPH 1 945 € 2 334 €
  • Doprava zdarma

FieldCast SMPTE Fibre Cable PUW-FUW 200m on Drum

3-5 dní
bez DPH 1 764 € 2 116.8 €
  • Doprava zdarma

FieldCast SMPTE Fibre Cable PUW-FUW 150m on Drum

3-5 dní
bez DPH 1 580 € 1 896 €
  • Doprava zdarma

FieldCast SMPTE Fibre Cable PUW-FUW 100m on Drum

3-5 dní
bez DPH 1 320 € 1 584 €
  • Doprava zdarma

FieldCast SMPTE Fibre Cable PUW-FUW 100m without Drum

3-5 dní
bez DPH 1 195 € 1 434 €
  • Doprava zdarma

FieldCast SMPTE Fibre Cable PUW-FUW 150m without Drum

3-5 dní
bez DPH 1 415 € 1 698 €
  • Doprava zdarma

FieldCast SMPTE Fibre Cable PUW-FUW 200m without Drum

3-5 dní
bez DPH 1 635 € 1 962 €
  • Doprava zdarma

FieldCast SMPTE Fibre Cable PUW-FUW 30m without Drum

3-5 dní
bez DPH 887 € 1 064.4 €

FieldCast 2Core Multi Mode Coupler Cable

3-5 dní
bez DPH 132 € 158.4 €