K&F Concept 72mm Variable ND Filter ND8-ND128 (3-17 Stop)

K&F Concept 72mm variabilný ND filter ND8-ND128 (3-17 stupňov) HD hydrofóbny VND filter pre objektív fotoaparátu bez kríža X

Viac informácií

71.99 € s DPH 59.99 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 31. 03.
Na odoslanie 4 ks
Praha 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

K&F Concept 72mm variabilný ND filter ND8-ND128 (3-17 stupňov) HD hydrofóbny VND filter pre objektív fotoaparátu bez kríža X

* 【Dovezené sklo AGC】Variabilný nd filter vyrobený dovozom skla AGC, prvotriedny filtračný materiál vyvažujúci farebné batérie, bez farebného odliatku a bez vplyvu na čistotu a ostrosť obrazu.
* 【Self-Lock Frame, No 'X' cross】Rozlúčte sa s krížikom "X" na snímkach, K&F Concept využíva špičkovú technológiu na dokonalé zabránenie bežnému problému "X" variabilného nd filtra na širokouhlých a teleobjektívoch.
* 【NANOTEC】Optickí inžinieri spoločnosti K&F Concept vyvinuli viacvrstvové nanometrové vrstvy (spolu 38), ktoré sú odolné voči vode, poškriabaniu a odleskom, chránia cenený objektív a prezentujú vysokokvalitné fotografie.
* 【Ultra tenký rámik zabraňujúci vinetácii】7,4 mm Ultra tenký rámik s konštrukciou, ktorá sa maximálne vyhýba širokouhlej vinetácii (nepodporuje 38 mm ohniskovú vzdialenosť bez vinetácie). Nekĺzavý dizajn CNC pomáha filter ľahko inštalovať a vyberať.
* 【POZNÁMKA】Táto súprava filtrov je kompatibilná so všetkými 72 mm objektívmi. Pred objednaním si overte veľkosť závitu objektívu vášho fotoaparátu. Pred číslom je vždy uvedený symbol "ø" (priemer). V prípade 72 mm nd filtra by mala byť veľkosť krytky/objímky objektívu 77 mm.

Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre

Hlavné parametre

Typ filtraVariable ND
BajonetND
Formát filtra72mm