Feelworld FW568 V2 5,5" monitor 3D LUT

FW568 V2 je malý, ľahký a má skvelú kvalitu obrazu. Malé rozmery sú mimoriadne užitočné pri natáčaní v stiesnených priestoroch a tam, kde je dôležitá hmotnosť, napríklad pri použití kardanových stabilizátorov. FW568 V2 je ideálny monitor pre tých, ktorí potrebujú ľahko použiteľný ľahký monitor na kamere, ako sú operátori gimbalov, alebo pre fotografov, ktorí sú stále na cestách. V porovnaní s predchádzajúcou verziou pridáva model V2 funkcie Waveform a 3D LUT.

Viac informácií

177.5 € s DPH 147.92 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Bratislava 1 ks, Praha > 5 ks
Výrobca
Kód tovaru:
FW568V2
Pridať do porovnania
Popis produktu

Popis produktu

FW568 V2 je malý, ľahký a má skvelú kvalitu obrazu. Malé rozmery sú mimoriadne užitočné pri natáčaní v stiesnených priestoroch a tam, kde je dôležitá hmotnosť, napríklad pri použití kardanových stabilizátorov. FW568 V2 je ideálny monitor pre tých, ktorí potrebujú ľahko použiteľný ľahký monitor na kamere, ako sú operátori gimbalov, alebo pre fotografov, ktorí sú stále na cestách. V porovnaní s predchádzajúcou verziou pridáva model V2 funkcie Waveform a 3D LUT.

Malá veľkosť, veľká výhoda
FW568 V2 je malý, ľahký a má skvelú kvalitu obrazu. Malá veľkosť je mimoriadne užitočná pri natáčaní v stiesnených priestoroch a tam, kde je dôležitá hmotnosť, napríklad pri použití kardanových stabilizátorov. FW568 V2 je ideálny monitor pre tých, ktorí potrebujú ľahko použiteľný ľahký monitor na kamere, ako sú operátori gimbalov, alebo pre fotografov, ktorí sú stále na cestách.
 
Intuitívne ovládanie a menu
Ovládacie prvky ponuky sú intuitívne a ľahko sa používajú. V hornej časti monitora sa nachádzajú tri vlastné funkčné tlačidlá, ktoré môžete nastaviť ako bežné funkcie; stlačením tlačidla "<" priamo znížite hlasitosť; stlačením tlačidla ">" priamo zvýšite hlasitosť. Monitor automaticky uloží parametre, ktoré ste predtým nastavili, a pri ďalšom zapnutí zachová pôvodné nastavenia. Nie je potrebné ho resetovať, čo je pohodlné a jednoduché.
 
5.5" LCD displej, rozlíšenie 1920 × 1152
Vysoké rozlíšenie, jasnejší obraz plný farieb
FW568 V2 poskytuje ostrý obraz, ideálny na zaostrovanie a analýzu obrazu na scéne aj v teréne. Vďaka natívnemu vysokému rozlíšeniu 1920 × 1152 a zobrazeniu 16:9, jasu 500 cd/m2, kontrastnému pomeru 1000:1 poskytuje vynikajúce detaily, takže si môžete vychutnať ostrejší a bohatší obraz farieb, zobrazenie na celej obrazovke je rovnomerné, bez rozdielov, bez vlečenia. Vďaka svojim rozmerom, hmotnosti a rozlíšeniu je atraktívnou voľbou pre fotografov digitálnych zrkadloviek, ktorí ho chcú pripojiť priamo k fotoaparátu.
 
Veľké pozorovacie uhly pre všestrannú viditeľnosť
Monitor IPS, poskytuje veľký vizuálny pohľad, ktorý si môžete vychutnať, ponúka konzistentnú čistotu obrazu a farieb zo 160-stupňového pozorovacieho uhla vertikálne aj horizontálne. A on široký pozorovací uhol uľahčuje sledovanie viacerým členom posádky súčasne.
 
Vstup a výstup HDMI 4K
Model FW568 V2 má vstup a výstup 4K HDMI, vďaka čomu dokáže nielen zobrazovať živé signály, ale ich aj súčasne odosielať na iné monitory. Je to možnosť zobraziť živý obraz na viacerých displejoch naraz pri zachovaní pôvodnej kvality videa.
 
Použitie výstupu HDMI
Pripojenie k bezdrôtovému vysielaču
Prenos na súčasné monitorovanie režiséra filmového štábu. Bez kábla flexibilnejší prechod medzi scénami bez námahy pri natáčaní v exteriéri.
 
Pripojenie k monitoru režiséra
Zobrazte živý obraz na viacerých displejoch súčasne.
 
Pripojenie k projektoru
Na koncerte, živom vysielaní, konferencii sa môžete pripojiť k projektoru a zobraziť obraz v reálnom čase.
 
Pomocné napájanie
Nabíjanie fotoaparátov v reálnom čase
Výstupný port DC umožňuje napájať fotoaparát priamo z batérie NP-F radu L alebo LP-E6 namontovanej na monitore, čím sa predlžuje doba prevádzky oproti štandardným batériám mnohých digitálnych zrkadloviek alebo bezzrkadloviek. Okrem toho môžete monitorovať zvuk pomocou 3,5 mm stereo konektora pre slúchadlá.
 
Flexibilná dvojúčelová doska na batérie
Kompatibilita s lítiovými batériami Sony F970 a Canon LP-E6 pre jednu batériovú dosku. Poskytuje kameramanovi dlhodobé pracovné podmienky pri natáčaní.
 
Verné farby - profesionálna kalibrácia farieb
Používanie farebného štandardu Rec.709
FEELWORLD používa profesionálny farebný štandard Rec.709 HD a využíva technológiu kalibrácie farieb, vďaka profesionálnej kalibrácii prístrojov vo výrobe dokáže efektívne dosiahnuť kalibráciu monitora a ľahko získať presnú reprodukciu farieb, neskresľuje farby, zobrazuje skutočný obraz pri natáčaní videa.
 
Presná reprodukcia farieb
Monitor FEELWORLD podporuje štandardy ITU a konzistentný farebný priestor HD videa Rec.709, pokročilú technológiu spracovania obrazu, takže obraz je jasne prezentovaný, farby sú mimoriadne prirodzené, aby sa zabezpečila presná reprodukcia farieb, aby sa reprodukovala fyzická podstata snímania, čo používateľom umožňuje presne vyhodnotiť kvalitu rôznych vstupných videosignálov.
 
Optimalizované pre digitálne zrkadlovky
FW568 V2 určite okamžite zvýši produkčnú hodnotu pre fotografov bezzrkadloviek a digitálnych zrkadloviek. Jeho jasný displej, profesionálne softvérové nástroje a pohodlná montáž sú neoceniteľné pre fotografov, ktorí chcú urobiť viac s menším počtom zariadení. Monitor obsahuje množstvo užitočných funkcií, ako je histogram, falošná farba, asistent zaostrenia, vložený zvuk, pixel na pixel, sprievodcovia snímkami, deväť mriežok atď.
 
Načítanie vlastných 3D tabuliek LUT,Náhľad na filmovanie pri snímaní v teréne
Podpora načítania 32 vlastných tabuliek LUT
Funkcia načítania tabuliek LUT uľahčuje a zjednodušuje kalibráciu farieb, optimalizuje pracovný postup a zvyšuje efektivitu práce v počiatočnej fáze snímania. Mohli by ste použiť 4 vstavané LOG na video Rec.709 alebo nahrať súbory .cube ( Jeden súbor nesmie presiahnuť 7,9 M, podporuje súbory s veľkosťou LUT_3D_SIZE 16, 17, 32, 33, 64, 65). Používateľ uloží dokument LUT do koreňového adresára jednotky U flash a importuje ho prostredníctvom pripojenia kábla adaptéra USB a rozhrania USB zariadenia (možno importovať až 32 vlastných súborov), pričom sa vždy zachová kreatívny zámer.
 
Presné monitorovanie priebehu
Ušetrite svoj rozpočet
Keď potrebujete analyzovať kvalitu obrazu presnejšie než len pri pohľade na obrázok, potom použite zabudované monitorovanie priebehov FW568 V2! Vyberte si zo zobrazenia priebehov (RGB Parade, YUV Parade, Y Parade), vektorskopu, histogramu, fázy a úrovne zvuku a získajte presné monitorovanie priebehov vysielania, ktoré zobrazuje všetko, čo potrebujete technicky vedieť o vašich obrazových a zvukových signáloch. Funkcie možno otvoriť samostatne a podporujú aj jedno tlačidlo na otvorenie všetkých režimov rozsahu. FW568 V2 sa stáva ideálnou voľbou na monitorovanie živej produkcie, takže už nemusíte používať samostatné drahé skopy!
 
Pohodlná montáž - naklápacie rameno
Každý monitor FW568 V2 sa dodáva s ramenom Tilt Arm, ktoré sa montuje na studenú päticu. Strelci budú mať k dispozícii bezpečný spôsob umiestnenia monitora pri zachovaní nízkeho profilu.
- Umožňuje monitoru FW568 V2 otáčať sa o 360 stupňov pre pohodlné sledovanie
- Bezpečná a ľahká montáž prostredníctvom držiaka na päticu alebo závitu 1/4"-20
- Obsahuje vlastný držiak na päticu pre príslušenstvo, ako je mikrofón, LED svetlo alebo bezdrôtový prijímač atď.
 
Viacero spôsobov inštalácie
Napohodlné monitorovanie rôznych uhlov
FEELWORLD FW568 V2 je vybavený štandardnými montážnymi bodmi 1/4" (dole, vpravo) na pripevnenie ku kamerám a súpravám. Konštrukcia s vonkajšou 1/4 skrutkou sa používa na to, aby bol monitor ľahší a tenší.
 
Skrutku 1/4 je možné odstrániť namontovanú na spodnej alebo pravej strane.
 
Flexibilná inštalácia na kameru aj gimbal
Nielenže ho môžete nainštalovať na ručný stabilizátor, ale tiež ho môžete bezpečne pripevniť na hornú časť fotoaparátu ako dokonalý HD hľadáčik! Ak ho nainštalujete na spodnú časť zariadenia, môžete tiež skombinovať funkciu prevrátenia obrazu na zachovanie správnej orientácie obrazovky! FW568 V2 je vybavený jednou 1/4 skrutkou, ak chcete rýchlo nainštalovať aj na gimbal, môžete si dokúpiť ešte jednu 1/4 skrutku.
 
Najnovší dizajn slnečnej clony, jednoduchá inštalácia
Monitor FW568 V2 je vybavený slnečnou clonou, ktorá umožňuje fotografovi viac sa sústrediť na video a vyhnúť sa rušivým vplyvom silného svetla, čo poskytuje lepší vizuálny zážitok. Monitor FW568 V2 a rám na upevnenie slnečnej clony sú navyše integrované, takže slnečnú clonu môžete priamo pripevniť k monitoru prostredníctvom priloženého suchého zipsu. Proces inštalácie je jednoduchý a rýchly, čo je veľmi vhodné na snímanie v exteriéri.

-Inštalácia rámu slnečnej clony všetko v jednom - šetrí čas pri inštalácii a demontáži

OBSAH BALENIA

 • 1× monitor FW568
 • 1× kábel Micro HDMI
 • 1× slnečná clona
 • 1× naklápacie rameno
 • 1× manuál

ŠPECIFIKÁCIE

 • Veľkosť obrazovky 5,5" IPS
 • Rozlíšenie: 1920x1152
 • Pomer strán: 16:9
 • Jas: 500 cd/m²
 • Vstup: HDMI
 • Výstup: HDMI: (5,5 mm vonkajší, 2,1 mm vnútorný; napájanie digitálnej zrkadlovky alebo bezzrkadlovky)
 • Hmotnosť: 175 g
Parametre

Parametre

Výrobca: Feelworld
Kategória: Monitory na kameru

Hlavné parametre

Napájení monitoruSony NP-F
Svítivost500cd/m2
Veľkosť5.5"
Vstupy monitoraHDMI
Vstupy monitora4K HDMI
Rozlišení panelu1920x1152

Ostatné parametre

Dalšie funkcieLehký
Dalšie funkcie3D LUT korekcie
Dalšie funkcieVýstup napájení
PRÍSLUŠENSTVO (2)

Príslušenstvo, klietky tašky, karty

 • Novinka

LanParte Universal ball head mount with 1/4 thread

na telefón
Zavolajte na 02 455 25 471 kvôli cene

Statívy / Slidery / Gimbaly

Zhiyun Weebill-S

Skladom 1 ks
bez DPH 299 € 358.8 €