Chaos Group V-Ray for Maya

Piata verzia implementuje technológie Layer Compositing a Light Mix na nedeštruktívne úpravy obrázkov v okne Frame Buffer V-Ray a interaktívne úpravy svetla bez vykresľovania. V-Ray…

Viac informácií

1 272 € s DPH 1 060 € bez DPH
-+
Dostupnosť
na telefón
Kód tovaru:
CHSVRAYMAYA
Pridať do porovnania
Popis produktu

Popis produktu

Piata verzia implementuje technológie Layer Compositing a Light Mix na nedeštruktívne úpravy obrázkov v okne Frame Buffer V-Ray a interaktívne úpravy svetla bez vykresľovania. V-Ray 5 ponúka aj nový modul VRay Proxy na rýchlejšie vykresľovanie, podporu farebného priestoru ACEScg a významné optimalizácie pre akceleráciu GPU (2D posun, textúry OSL, optimalizácie pamäte pre veľké scény). Mayská verzia.

Chaos Group V-Ray 3.0 for 3ds Max

Software V-Ray pre Mayu je nástroj na 3D vykresľovanie, ktorý bol pôvodne vyvinutý výlučne pre softvér 3ds Max. Vzhľadom na svoju obrovskú popularitu poskytuje spoločnosť Chaos Group aj verziu pre Mayu. V-Ray je určený pre najnáročnejšie projekty v oblasti filmových trikov a vizualizácií - používatelia ocenia jeho vysokú stabilitu, jednoduché používanie a vysokú rýchlosť výpočtov. To umožňuje používateľom pracovať s veľmi náročnými scénami pri zachovaní maximálnej interaktivity. Softvér V-Ray pre Mayu ponúka aj celý rad pokročilých, najmodernejších technológií vrátane CarPaint na simuláciu viacvrstvového laku auta, realistického rozmazania pohybu v 3D, procedurálneho systému exteriérového osvetlenia Sun & Sky, fyzickej kamery na jednoduchú kompozíciu syntetických a realistických záberov atď. Možnosti V-Ray pre Mayu využívajú mnohé renomované trikové štúdiá vrátane Method Studio, Zoic Studio, Lux VFX, The LAB NYC a mnohých ďalších!

Nová generácia V-Ray Next prináša rýchlejšie vykresľovanie, lepšiu integráciu s hostiteľskou aplikáciou a množstvo nových funkcií, ako napríklad materiál Physical Hair, nový Toon Shader, podporu V-Ray Cloud a mnoho ďalších! Nová generácia V-Ray Next je v priemere o 25 % rýchlejšia vďaka inteligentným optimalizáciám scén bez zásahu používateľa, napr. scény využívajúce adaptívne kopulové svetlo sa môžu vykresľovať 2-7x rýchlejšie. V-Ray Next prináša aj výrazne vylepšený systém IPR, ktorý sa teraz spúšťa vo viewporte hostiteľského programu alebo v okne V-Ray Frame Buffer na rýchlejší interaktívny náhľad scény. Interaktívne vykresľovanie je aktívne aj počas úprav scény alebo náhľadu animácie

Nový režim Debug Shading Mode umožňuje zobraziť individuálne vybrané materiály, textúry, objekty alebo svetlá na jednoduchšie odhalenie chýb. A vďaka funkcii AI Denoiser - teraz s akceleráciou GPU - sú náhľady bez rušivého šumu, čo výrazne zjednodušuje osvetlenie scény. Novinkou je aj výrazne rýchlejší renderer V-Ray pre GPU, teraz až 2x rýchlejší! V-Ray GPU Next prináša aj podporu rýchleho vykresľovania objemových efektov (dym, oheň, hmla...), segmentáciu výstupu na rýchlejšie distribuované vykresľovanie a export do formátu Cryptomatte na jednoduchšiu postprodukciu.

Parametre

Parametre

Výrobca: Chaos Group
Kategória: 3D software

Ostatné parametre

KompatibilitaMaya
PRÍSLUŠENSTVO (1)

Software, ovládače, diskové polia

  • Doprava zdarma

Chaos Group V-Ray for 3ds Max

na telefón
bez DPH 1 060 € 1 272 €