Canon EOS R6

Telo fotoaparátu EOS R6 vám dáva viac príležitostí na zachytenie dokonalého okamihu. Tento prístroj s rozlíšením 20.1 Mpix dokáže zachytiť prchavé okamihy, ktoré sú pre ľudské oko sotva postrehnuteľné.

Viac informácií

2 499 € s DPH 2 082.5 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Praha skladom do 2 dní, Bratislava 1 ks
Výrobca
Doprava zdarma pri nákupe tohto produktu
Kód tovaru:
EOS R6
Pridať do porovnania
Popis produktu

Popis produktu

Telo fotoaparátu EOS R6 vám dáva viac príležitostí na zachytenie dokonalého okamihu. Tento prístroj s rozlíšením 20.1 Mpix dokáže zachytiť prchavé okamihy, ktoré sú pre ľudské oko sotva postrehnuteľné.

Zachyťte každý pohyb. Bez jediného zvuku.
S fotoaparátom EOS R6 máte viac príležitostí zachytiť dokonalý jedinečný moment. Snímajte akciu s úchvatnou frekvenciou 20 snímok za sekundu1 bez akéhokoľvek zvuku a zachyťte prchavé okamihy, ktoré sú ľudskému oku takmer neviditeľné.

Tiché sériové snímanie až do 20 sn./s1
So súbežnou automatickou expozíciou, sledovaním automatického zaostrovania a stabilizáciou obrazu. K dispozícii je aj mechanická uzávierka s frekvenciou 12 sn./s.

Stvorený pre rýchlosť, s procesorom DIGIC X
Nasnímajte v jednej sérii s frekvenciou 12 sn./s až 240 záberov vo formáte RAW alebo viac než 1 000 záberov vo formáte JPEG vďaka vysokovýkonnej karte UHS-II a dvom otvorom pre pamäťovú kartu s podporou rýchlych kariet UHS-II SD, s ktorými môžete pokračovať v snímaní bez prerušenia.

Prvotriedne video s frekvenciou až 60 sn./s s rozlíšením 4K alebo 120 sn./s s rozlíšením Full HD, s využitím technológie Dual Pixel CMOS AF
Technické parametre videa, ktoré fotoaparát EOS R6 ponúka, sú vhodné aj na skutočnú filmársku tvorbu. Vďaka možnostiam Canon Log a HDR PQ môžu dokumentaristi zachytiť širší dynamický rozsah, zatiaľ čo záznam v 10-bitovom formáte s pomerom strán 4 : 2 : 2 sa ukladá interne na jednu z dvoch kariet UHS-II SD.

Dokonale hybridný fotoaparát
Bez ohľadu na to, čo a ako snímate, s fotoaparátom EOS R6 môžete zdvihnúť latku vašej tvorivosti. Vďaka kombinácii rýchlosti, kvality snímok a flexibility je fotoaparát EOS R6 dokonalým nástrojom na tvorbu kreatívneho obsahu, či už ide o fotografie alebo video, ľudí alebo miesta, zábery z akcie alebo z ciest, zátišia alebo divokú prírodu.

Najlepšia stabilizácia obrazu na svete: 8-kroková3
Predstavte si, že by ste mohli snímať z ruky s expozičným časom až štyri sekundy a dosiahnuť efekt rozmazania vody na záberoch krajiny a ľudí na snímkach z ulice bez toho, aby ste siahli po statíve. Práve takúto tvorivú slobodu môžete očakávať od fotoaparátu EOS R6.

Vstavaný 5-osový stabilizátor obrazu prináša až 8 krokov ochrany proti otrasom fotoaparátu. A ak k fotoaparátu pripojíte objektívy RF so systémom optickej stabilizácie obrazu (okrem typu RF 600MM F11 IS STM a RF 800MM F11 IS STM), tieto dva systémy spoločne vytvoria ohromnú, až 8-krokovú výhodu. 2

Tieto systémy stabilizácie obrazu vstavané vo fotoaparáte a objektíve zabezpečujú aj stabilizáciu videa. Dopĺňa ich pri tom tretí systém – digitálny stabilizátor videozáznamu – ktorý pridáva ďalšiu úroveň stabilizácie a prispieva k profesionálnemu vzhľadu výsledkov.

Najrýchlejšie automatické zaostrovanie na svete umožňuje spoľahlivé sledovanie objektov
Systém Dual Pixel CMOS AF II vo fotoaparáte EOS R6 je ovládaný procesorom DIGIC X, ktorý využíva umelú inteligenciu s technológiou hĺbkového učenia na vylepšené rozpoznávanie a sledovanie objektu. Poskytuje tak novú úroveň presnosti pri rozpoznávaní očí, tváre a hlavy. Fotoaparát zároveň dokáže identifikovať mačky, psy a vtáky a môže vám pomôcť zaostriť na rýchlo sa pohybujúce objekty, čo je jedným z najnáročnejších aspektov pri snímaní domácich a voľne žijúcich zvierat.

Pohotový a s jednoduchým ovládaním od prvej chvíle, kedy ho vezmete do rúk.
Chceme, aby vašej tvorivosti nestálo nič v ceste, a preto je fotoaparát navrhnutý s maximálnym dôrazom na inštinktívne ovládanie a pripojenie.

Elektronický hľadáčik
Špičkový 3,69-bodový elektronický hľadáčik s obnovovacou frekvenciou až 120 sn./s dopĺňa plne polohovateľná výklopná dotyková obrazovka, ktorá sa vyklápa smerom od tela fotoaparátu, otáča sa o 270°a umožňuje snímanie z kreatívnych uhlov.

Dva otvory na kartu
Vďaka dvom otvorom na kartu môže fotoaparát zaznamenávať oddelene súbory vo formáte RAW a JPEG/HEIF, či dokonca oddeliť fotografie od videa, pričom podpora najnovšieho štandardu UHS zaručuje vysokú rýchlosť čítania a zápisu. Intuitívne ovládacie prvky na zadnej strane fotoaparátu, napr. joystick pre automatické zaostrovanie a zadné ovládacie voliče, umožňujú inštinktívne ovládanie fotoaparátu EOS R6.

Parametre

Parametre

Výrobca: Canon
Kategória: Kompaktné kamery

Hlavné parametre

Rozlíšenie4K

Ostatné parametre

Vyhotovenie kameryhandycam
FPSUHD 60fps
Min. ohnisková vzdialenosť24mm
Max. ohnisková vzdialenosť105mm
OBSAH BALENIA

Obsah balenia:

  • Fotoaparát,
  • Súprava batérií LP-E6NH,
  • Nabíjačka batérií LC-E6/LC-E6E,
  • Popruh
PRÍSLUŠENSTVO (6)

Príslušenstvo, klietky tašky, karty

SmallRig L-Bracket & Shoe Mount Kit for Canon EOS R5 and R6

Skladom 2 ks
bez DPH 34 € 40.8 €
  • Doprava zdarma

SmallRig Camera Cage and Side Handle Kit for Canon EOS R5 and R6 3146

Skladom > 5 ks
bez DPH 136 € 163.2 €

SmallRig Camera Cage Kit for Canon EOS R5 and R6 3139

Skladom 5 ks
bez DPH 70 € 84 €

SmallRig Camera Cage for Canon EOS R5 and R6 2982

Skladom > 5 ks, Na ceste 8 ks
bez DPH 55 € 66 €

Káble a Konektory

  • 4K / UHD

Infinitec HDMI to HDMI ultra tenký flexibilný 4K kábel, 80cm

Skladom > 5 ks
bez DPH 19 € 22.8 €

Objektívy a Filtre

  • Doprava zdarma

Viltrox EF-R2 Canon EF/EF-S - EOS R/RP Lens Adapter

Skladom 5 ks
bez DPH 99.17 € 119 €