Blackmagic Design DVI Extender - rozbalené

Tento produkt už nie je v našej ponuke. Vyberte si z našej ponuky.
Popis produktu

Popis produktu

Blackamgic Design DVI Extender umožňuje pripojiť Váš počítač pomocov káblov SDI. DVI Extender funguje ako bežný DVI na SD/HD-SDI konvertor, ktorý je ideálny pre vysielanie grafiky.

Blackmagic Design DVI Extender

Na rozdiel od starších sken konvertorov DVI Extender je plne digitálny prevodník, ktorý spája DVI-D výstup na vašom zariadení s SDI zariadením. Je to priame pixel-for-pixel digitálne pripojenie SDI v najvyššej možnej kvalite. Toto umožnuje použiť dlhší kábel bez strát vo vašom videu. Technológia použitá v DVI Extender podporujúca dátový tok 3Gb/s zabezpečuje plnú kompatibilitu so všetkými SD/HD-SDI zariadeniami. Navyše je možné DVI Extender aktualizovať pomocov zabudovaného USB pripojenia, takže dokážete zabezpečiť aktuálnosť a teda použiteľnosť vašeho zariadenia aj v budúcnosti.

Blackmagic Design DVI Extender

S DVI Extenderom dokážete využiť váš počítač na vytvorenie 3D grafiky a v reálnom čase vysielať v štandardnom alebo vysokom rozlíšení. Stačí len nastaviť na výstupe DVI Extendera NTSC, PAL, 720HD alebo 1080HD rozlíšenie a pripojiť audio pomocou jack konektora. DVI Extender obsahuje 3,5mm audio jack vstup takže môžete pripojiť audio z vašeho počítača. To znamená, že dostanete plne akcelerovanú 3D grafiku a zvuk z počítača do SDI. DVI Extender nepotrebuje špecílne zdroje napájania, pretože ho dokážete napájať s ktoréhokoľvek počítača prostredníctvom USB portu.

Základné vlastnosti:

  • Video Input: 1xDVI-D
  • Video Output: 1x3Gb/s SD/HD-SDI
  • Audio Input: 1x3,5mm stereo mini jack
  • Rozlíšenie: 720x486 pre 525i/59.94 (NTSC), 720x576 pre 625i/50 (PAL), 1280x720 pre 720HD a 1920x1080 pre 1080HD
  • USB 2.0 pre napájanie napájanie aktualizáciu a nastavenie
  • Podpora pre Mac a Windows

 
Blackmagic Design DVI Extender

Parametre

Parametre

Výrobca: Blackmagic Design
Kategória: Prevodníky signálu