3 Legged Thing Statív Legends Mike

Univerzálny statív bez hlavy, Arca Swiss, 3 odnímateľné nohy, 1/4" skrutkové závity pre širokú škálu CSC / DSLR fotoaparátov a kamier, 3/8" skrutka pre uchytenie mikrofónu či ďalších prístrojov. Farba: čierna a sivá.

Viac informácií

486 € s DPH 405 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Praha 2 ks, Bratislava skladom do 2 dní
Výrobca
Doprava zdarma pri nákupe tohto produktu
Kód tovaru:
311027
Pridať do porovnania
Popis produktu

Popis produktu

Univerzálny statív bez hlavy, Arca Swiss, 3 odnímateľné nohy, 1/4" skrutkové závity pre širokú škálu CSC / DSLR fotoaparátov a kamier, 3/8" skrutka pre uchytenie mikrofónu či ďalších prístrojov. Farba: čierna a sivá.

Profesionálny a vysoko flexibilný tripod 3 Legged Things Mike je jedným z 1. hybridných foto / video produktov tejto značky. Jedná sa o perfektnú voľbu pre ambicióznych fotografov a kameramanov, ktorí si potrpia na kvalitu remeselného spracovania aj použitého materiálu. Tento model je súčasťou série Legends, takže sa skvele hodí pre všetky fotografické disciplíny, či už budete snímať krajinu, architektúru, ľudí, zvieratá i športové stretnutia. Na vývoji statívu pracoval tiež skateboardista, hudobník a fotograf Ray Barbee a je tak pomenovaný po Mikeovi McGillovi, vynálezcovi ikonického skateboardového triku McTwist.

Tvarovaná doska tripodu obsahuje duté ostrohy na pripojenie popruhu, karabíny či nástrojov 3LT Toolz. Ďalej potom ponúka 1/4" skrutkové závity pre širokú škálu CSC / DSLR fotoaparátov a kamier a 3/8" závit pre uchytenie mikrofónu či iných prístrojov. Statív je plne kompatibilný s AirHed Cine Standard a Cine Arca, ktoré si môžete dokúpiť samostatne, spoločne v rámci setu alebo si môžete zvoliť inú alternatívu podľa svojich preferencií. Vyrovnávacia základňa obsahuje vodováhu pre vyrovnanie hlavy na statíve, takže si poradíte aj pri práci v nerovnom teréne.

Vyrovnávacia základňa má na jednej strane zaisťovací gombík pre uzamknutie alebo odomknutie zrovnávača. Trenie vyrovnávacej základne je riadené D-krúžkom na spodnej strane základne, ktorý navyše umožní pripevnenie závažia k nohám pre zvýšenie stability. 

Modulárny dizajn tripodu bude vyhovovať mnohých fotografickým aplikáciám a pomôže vám prekonať aj tie najnáročnejšie podmienky v teréne. Statív ponúka hneď 3 odnímateľné nohy, ktoré možno použiť samostatne ako monopody alebo ako boom pole. Tripod je potom ideálny tiež pre použitie na stole či inej vyvýšenej ploche, lebo pridaním inej sady nôh, ako su napriklad 3LT Vanz, ho bleskurýchlo premeníte na stolný statív.

Eloxovaná kovová západka Rapid Latch s automatickým zaistením sa používa na otváranie, polohovanie aj k rýchlemu uvoľneniu nôh v prípade potreby. Jedinečné gumové podložky O-Pads slúžia ako zámky nôh, ktoré nastavíte jednoduchým otočením o štvrť otáčky, čím povolíte nohy a zvolíte požadovanú výšku. Naviac O-Pads poskytujú lepšiu priľnavosť aj väčšiu páku a umožňujú spoľahlivý odvod dažďovej vody pri nepriazni počasia vďaka svojmu dômyselnému dizajnu. Vnútorné zámky potom majú prémiové objímky Chicken Lips, ktoré im dodávajú maximálnu pevnosť.

Parametre

Parametre

Výrobca: 3 LEGGED THING
Kategória: Statívové nohy

Hlavné parametre

Min výška13.5
Max výška147.5
Zatížení14kg
MaterialKarbon
OBSAH BALENIA

Obsah balenia

  • 1x tripod 3LT Legends Mike
  • 1x remienok pre jednoduché nosenie
  • 1x prenosná taška s karabínou a vreckom

ŠPECIFIKÁCIE

Špecifikácie
Značka: 3 Legged Thing
Rad: Legends
Model: Mike
Určenie: statív / tripod

Vlastnosti statívu
Použitie: univerzálne
Vhodné pre: CSC / DSLR kamery a fotoaparáty
Skrutka pre upevnenie kamery: 1/4"-20 Male, 3/8"-16 Male
Typ hlavy: guľová (nie je súčasťou dodávky)
Rýchloupínacia doska: Arca Swiss
Maximálna nosnosť: 14 kg
Počet statívových sekcií: 3
Minimálna pracovná výška: 13,5 cm
Maximálna pracovná výška: 147,5 cm
Integrovaná vodováha: Áno
Skladná dĺžka: 66,7 cm

Nohy statívu
Celkový počet sekcií: 3
Sekcia: 23 / 26 / 29 mm
Celkový počet pozícií: 3
Vertikálny náklon: 23 / 55 / 80°
Nezávislé roztiahnutie nôh: Áno
Zamykanie nôh: Áno
Odnímateľné nohy: Áno
Skrutka pre upevnenie nohy: 1/4", 3/8"
Kompatibilné nohy: 3LT Vanz, Heelz, Stilettoz, Clawz a mnoho ďalších

Fyzické vlastnosti
Materiál: uhlíkové vlákna, letecká horčíková zliatina
Farba: čierna a šedá
Čistá hmotnosť: 1,65 kg
Rozmery (Š x V x H): 13,2 x 66,7 x 13,2 cm

PRÍSLUŠENSTVO (2)

Statívy / Slidery / Gimbaly

  • Novinka
  • Doprava zdarma

3 Legged Thing Airhead Cine Statívová hlava Standard páková

Skladom 2 ks
bez DPH 257.5 € 309 €
  • Novinka
  • Doprava zdarma

3 Legged Thing Stativová hlava Cine Arca-Swiss páková

Skladom 2 ks
bez DPH 257.5 € 309 €