Tilta Basic Ring Grip Plus pre DJI Ronin

Základný kruhový úchop Plus je cenovo výhodný podporný systém pre gimbaly DJI RS2, RS3 a RS3 Pro. Táto vylepšená verzia Basic Ring Grip podporuje všetko príslušenstvo z predchádzajúcich verzií vrátane diaľkového ovládania a dvojkanálových rukovätí. Vďaka využitiu novej horčíkovej hliníkovej zliatiny Basic Ring Grip Plus vylepšuje predchádzajúci…

Viac informácií

Zavolajte na 02 455 25 471 kvôli cene
Dostupnosť
Odošleme: 03. 04.
Na odoslanie 1 ks
Praha 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Základný kruhový úchop Plus je cenovo výhodný podporný systém pre gimbaly DJI RS2, RS3 a RS3 Pro. Táto vylepšená verzia Basic Ring Grip podporuje všetko príslušenstvo z predchádzajúcich verzií vrátane diaľkového ovládania a dvojkanálových rukovätí. Vďaka využitiu novej horčíkovej hliníkovej zliatiny Basic Ring Grip Plus vylepšuje predchádzajúci model o niečo nižšou hmotnosťou a zvýšenou odolnosťou.

Základný kruhový grip Plus má všetky rovnaké kontaktné body ako naše ostatné modely, čo znamená, že na dlhšie napájanie gimbalu a príslušenstva môžete používať zlaté alebo V-mount batériové platne

Môžete tiež použiť náš napájací modul, ktorý poskytuje pohodlné možnosti montáže a napájania príslušenstva, ako je externý monitor alebo bezdrôtové vysielače videa.

Naše systémy Ring Grip poskytujú zvýšenú stabilitu v porovnaní s bežnou ručnou prevádzkou vďaka využitiu viacerých kontaktných bodov prostredníctvom dvoch priložených mechanických rukovätí.

Podobne ako v predchádzajúcich verziách umožňuje aj tento systém premeniť batériovú rukoväť gimbalu na hornú rukoväť, takže môžete rýchlo prejsť na zábery pod nízkym uhlom a zároveň zabezpečiť dodatočné napájanie gimbalu.

Integrovaný stojan umožňuje jednoduché odloženie gimbalu medzi zábermi.

Basic Ring Grip Plus for DJI Ronin
 
Parametre

Parametre

Výrobca: Tilta
Kategória: Komponenty pre Rigy