Sony ILCE-7CL/S (telo)

Napriek najmenšiemu a najľahšiemu telu fotoaparátu na svete prináša model α7C výnimočnú kvalitu obrazu fotografií aj videozáznamov, akú by ste očakávali od fotoaparátu formátu Full Frame. Rýchle, široké a stabilné automatické zaostrovanie, rýchle sériové snímanie a praktický natáčateľný displej LCD pomáha zachytávať neustálu akciu.

Viac informácií

Zavolajte na 02 455 25 471 kvôli cene
Dostupnosť
na telefón
Výrobca
Kód tovaru:
KAT-16771
Pridať do porovnania
Popis produktu

Popis produktu

Napriek najmenšiemu a najľahšiemu telu fotoaparátu na svete prináša model α7C výnimočnú kvalitu obrazu fotografií aj videozáznamov, akú by ste očakávali od fotoaparátu formátu Full Frame. Rýchle, široké a stabilné automatické zaostrovanie, rýchle sériové snímanie a praktický natáčateľný displej LCD pomáha zachytávať neustálu akciu.

Zachyťte akciu dokonale verne a nádherne detailne
Najmodernejšie automatické zaostrovanie (AF) a schopnosť rýchlo sériovo snímať vám pomáhajú nepremeškať záber v tom pravom zlomku sekundy. Jednotka optickej stabilizácie obrazu modelu α7C zabezpečí, že obraz bude stabilný a bez rozmazania aj pri snímaní fotografií, aj pri snímaní videozáznamu.

Spoľahnite sa na nepretržité sledovanie objektu
Inteligentné sledovanie s AI19 a AF na oči v reálnom čase od Sony

Spoľahlivé sledovanie objektu = viac úspešných portrétov. Ako pri predchádzajúcich modeloch, aj teraz stačí, ak namierite na objekt a dopoly stlačíte predvolené tlačidlo spúšte, čím spustíte AF na oči v reálnom čase. α7C má aj novú funkciu, ktorá vám umožní stlačiť tlačidlo AF ON a znovu spustiť sledovanie v reálnom čase, aj keď nie ste v režime AF-C, takže ho môžete okamžite použiť. Zaostrenie zostáva aj v prípade, že tvár sa čiastočne zahalí alebo ak má objekt okuliare.

Úspešné fotografovanie domácich miláčikov a iných zvierat je výrazne jednoduchšie vďaka špičkovému AF založenom na algoritme od Sony. Všetko je ostré vďaka rýchlej a presnej automatickej detekcii a sledovaniu zvieracích očí namiesto špičky nosa či fúzov. Stačí to nechať na fotoaparát. Funguje spoľahlivo, aj keď záber zatieni prekážka alebo sa zmení orientácia fotoaparátu z horizontálnej na vertikálnu či naopak.

Spoľahlivé fotografie a videozáznamy bez statívu
Približujte objekty, robte zábery zblízka a snímajte čistejšie nočné scény

Jednotka optickej stabilizácie obrazu v piatich osiach modelu α7C kompenzuje päť typov chvenia fotoaparátu bez straty kvality obrazu aj pri fotografovaní bez stabilizátora alebo v tme. Kompenzuje [1, 2] uhlové chvenie (náklon a natočenie), vyskytujúce sa pri telefotografických objektívoch, [3, 4] chvenie pri posune (osi X a Y) zreteľné pri väčšom priblížení a  rotačné chvenie (posun na osi Z) ovplyvňujúce nočné zábery a video.

Kvalita obrazu formátu Full Frame pre tvorcov videozáznamov
Nakloniteľný monitor s bočným otváraním modelu α7C umožňuje jednoduché sledovanie dokonca aj v prípade pripojenia mikrofónu, použitia stabilizátora alebo pri snímaní z rôznych pozícií. Konektory pre mikrofón a slúchadlá vám navyše umožňujú použiť obľúbené vybavenie. Veľkokapacitná batéria navyše umožňuje dlhé snímanie. Keď to zhrnieme, model α7C je ideálny pre vlogerov a iných tvorcov.

Tvorba filmov na dosah
Kompaktný, ľahký a prenosný, a to dokonca aj s prídavnými držadlami

Displej LCD s otváraním do strany uľahčuje vlogovanie, keď ste sami. Voliteľná kombinácia rúčky a mikrofónu je ideálna na bezdrôtové vlogovanie a stojan na digitálny mikrofón sníma extra čistý zvuk. Fotoaparát podporuje aj obľúbený vertikálny formát videa a vďaka metaúdajom je možné vertikálne nahratý obsah opätovne prehrať a upravovať vo vertikálnej orientácii bez potreby jeho otočenia.

Spomalené a zrýchlené snímanie
Fotoaparát môže snímať až 5x pomalšie a až 60x rýchlejšie oproti realite

Zmena rýchlosti snímania je ďalší kreatívny prvok, ktorý môžete pridať do videozáznamov. Vďaka režimu S&Q25 modelu α7C to ide ľahko. Podporuje vysokorýchlostné nahrávanie v rozlíšení Full HD pri rýchlosti 120 snímok/s15. Efekty zrýchlenia aj spomalenia pohybu je možné vytvoriť vo fotoaparáte vďaka rozsahu snímkovej frekvencie 1 – 120 snímok/s. Výsledné zábery sa pohybujú až 5x pomalšie alebo až 60x rýchlejšie v porovnaní s činnosťou v reálnom čase.

Jednoduché vizuálne efekty pre videozáznamy
Picture Effect, Creative Style a Picture Profile sú jednoduché spôsoby rozšírenia kreatívneho vyjadrenia pri snímaní videozáznamov. Poskytujú širokú ponuku vizuálnych efektov a nastavení od amatérskych po profesionálne. Funkcie Picture Effect a Creative Style vám dovolia nechať to na fotoaparát, takže odpadá triedenie počas postprodukcie.

Parametre

Parametre

Výrobca: SONY
Kategória: Kompaktné kamery

Hlavné parametre

Rozlíšenie4K

Ostatné parametre

Vyhotovenie kameryhandycam
OBSAH BALENIA
Obsah balenia:
Kamera Sony ILCE-7CL/S, Dobíjacie batérie, NP-FZ100, Adaptér AC, Popruh cez rameno, Krytka tela, Krytka pätice pre príslušenstvo, Kábel USB-A na USB-C (USB 3.2), Kryt objektívu, Zadný kryt objektívu
ŠPECIFIKÁCIE
Technické špecifikácie:
  • Typ snímača: 35mm snímač CMOS Exmor R typu Full-Frame (35,6 x 23,8 mm)
  • Počet pixelov (efektívnych): Približne 24,2 megapixela
  • Citlivosť ISO (odporúčaná citlivosť): Fotografie: ISO 100 až 51200 (rozsah citlivosti ISO možno rozšíriť nastavením hodnôt od ISO 50 do ISO 204800), AUTO (ISO 100 až 12800, voliteľný dolný a horný limit); videa: ekvivalent ISO 100 až 51200 (rozsah citlivosti ISO možno rozšíriť nastavením hodnôt až do ISO 102400), AUTO (ISO 100 až 12800, voliteľný dolný a horný limit)
  • Výdrž batérie (fotografie): pribl. 680 snímok (s hľadáčikom) / pribl. 740 snímok (s monitorom LCD) (podľa štandardu CIPA)
  • Typ hľadáčika: Elektronický hľadáčik (XGA OLED), 1,0 cm (typ 0,39)
  • Typ monitora: 7,5 cm (typ 3,0), typ TFT
PRÍSLUŠENSTVO (5)

Batérie / Nabíjačky / Zdroje

Sony NP-FW50

na telefón
bez DPH 62 € 74.4 €

Príslušenstvo, klietky tašky, karty

  • -7 %

SmallRig Sony A6000/A6300/A6500 ILCE-6000/ILCE-6300/ILCE-A6500/Nex-7 Cage 1661

Skladom > 5 ks
bez DPH 27 € 32.4 €
  • -6 %

SmallRig SONY A6300/A6000/ILCE-6000/ILCE-6300/NEX7 Accessory Kit 1921

na telefón
bez DPH 62 € 74.4 €

Objektívy a Filtre

Viltrox NF-NEX (Sony E – Nikon F/D/G)

Skladom 4 ks
bez DPH 30 € 36 €
  • Novinka
  • Doprava zdarma

Meike Cine Lens 25mm T2.2 pre Sony

Skladom 4 ks
bez DPH 325 € 390 €