SmallRig HawkLock H38 Arca-Swiss Quick Release Mount Plate 4486

Rýchloupínacia montážna doska SmallRig HawkLock H38 Arca-Swiss 4486 je navrhnutá na rýchlu demontáž a rozobratie zariadenia s cieľom zvýšiť efektivitu práce. Samostatne vyvinutá rýchloupínacia patentovaná konštrukcia (s názvom HawkLock) realizuje pevnú a žiadnu falošnú polohu, jedným stlačením sa načíta, uvoľnením sa zaistí a plynulým zasunutím sa zlepší efektívnosť…

Viac informácií

35.4 € s DPH 29.5 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 16. 07.
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu ŠPECIFIKÁCIE OBSAH BALENIA

Popis produktu

Rýchloupínacia montážna doska SmallRig HawkLock H38 Arca-Swiss 4486 je navrhnutá na rýchlu demontáž a rozobratie zariadenia s cieľom zvýšiť efektivitu práce. Samostatne vyvinutá rýchloupínacia patentovaná konštrukcia (s názvom HawkLock) realizuje pevnú a žiadnu falošnú polohu, jedným stlačením sa načíta, uvoľnením sa zaistí a plynulým zasunutím sa zlepší efektívnosť demontáže. Svorka Arca-Swiss má na spodnej strane niekoľko otvorov so závitom 1/4"-20, ktoré možno pomocou dvoch skrutiek pripevniť k rýchloupínacej doske Manfrotto a ďalšiemu príslušenstvu, aby sa zabránilo vychýleniu.

1. Samostatne vyvinutá rýchloupínacia konštrukcia, stabilná a neotrasiteľná, jedno stlačenie na naloženie, uvoľnenie na uzamknutie, zlepšenie účinnosti demontáže.
2. Rýchloupínacia doska Arca je kompatibilná s tradičnou svorkou Arca, čo šetrí peniaze a námahu.
3. Rýchloupínacia doska aj svorka umožňujú zaistenie dvoma skrutkami 1/4"-20 na pevnom a neodchýliteľnom mieste.

Rýchloupínacia montážna doska SmallRig HawkLock H38 Arca-Swiss 4486 je navrhnutá na realizáciu rýchlej demontáže a rozoberania zariadenia na zvýšenie efektivity práce. Samostatne vyvinutá patentovaná štruktúra rýchloupínania (s názvom HawkLock) realizuje pevnú a nefalšovanú polohu, jedno stlačenie na naloženie, uvoľnenie na zaistenie a hladké zasunutie na zlepšenie efektívnosti demontáže. Svorka Arca-Swiss má na spodnej strane niekoľko otvorov so závitom 1/4"-20, ktoré možno pomocou dvoch skrutiek pripevniť k rýchloupínacej doske Manfrotto a ďalšiemu príslušenstvu, aby sa zabránilo vychýleniu.

OBSAH BALENIA

1 x HawkLock Arca-Swiss Clamp
1 x doska HawkLock Arca-Swiss
2 x šesťhranný kľúč

ŠPECIFIKÁCIE

Product Dimensions: 54.6 x 41 x 23 mm
Rozmery balenia: 77 x 65,5 x 41 mm
Hmotnosť výrobku: 88±2g
Hmotnosť balenia: 106±5g
Materiál(y): hliníková zliatina, nerezová oceľ, silikón

Parametre

Parametre

Výrobca: SmallRig
Kategória: Doštičky pod kameru