SmallRig HawkLock H21 Quick Release Rosette Magic Arm (7") 4490

Rýchloupínacie rameno SmallRig HawkLock H21 (7") 4490 je vyrobené z leteckej hliníkovej zliatiny a nehrdzavejúcej ocele. Je vybavené exkluzívnou patentovanou konštrukciou rýchloupínacieho jazdca s vnútornými valčekovými kolíkmi, ktoré umožňujú bezpečné vertikálne zaistenie. Konštrukcia s dvojhlavou rýchloupínacou skrutkou 1/4"-20 umožňuje externé upevnenie…

Viac informácií

59 € s DPH 49.17 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Na ceste > 5 ks
Popis produktu ŠPECIFIKÁCIE OBSAH BALENIA

Popis produktu

Rýchloupínacie rameno SmallRig HawkLock H21 (7") 4490 je vyrobené z leteckej hliníkovej zliatiny a nehrdzavejúcej ocele. Je vybavené exkluzívnou patentovanou konštrukciou rýchloupínacieho jazdca s vnútornými valčekovými kolíkmi, ktoré umožňujú bezpečné vertikálne zaistenie. Konštrukcia s dvojhlavou rýchloupínacou skrutkou 1/4"-20 umožňuje externé upevnenie monitorov, videosvetiel, mikrofónov, smartfónov, iPadov, akčných kamier a ďalších zariadení.

1. Exkluzívna rýchloupínacia drážka s rolovacími kolíkmi na plynulý pohyb a bezpečné vertikálne zaistenie v drážkach, ktoré zaisťuje stabilitu a bezpečnosť.
2. Rozhranie hornej dosky je vybavené odnímateľnými polohovacími kolíkmi, ktoré zabraňujú odchýleniu zariadenia a zaisťujú jeho bezpečnosť.
3. Inovatívna konštrukcia guľovej hlavy so zvýšeným trením účinne podporuje maximálne zaťaženie 3,5 kg / 7,7 libier.
4. Novo navrhnutá uzamykacia štruktúra rozety na plynulejšie nastavenie uhla.
5. Obojsmerné posúvanie s automatickým samočinným uzamknutím po dosiahnutí polohy, vďaka čomu je montáž zariadenia bezproblémová a šetrí čas.

Rýchloupínacia rozeta SmallRig HawkLock H21 Magic Arm (7") 4490 je vyrobená z hliníkovej zliatiny leteckej kvality a nehrdzavejúcej ocele. Je vybavené exkluzívnou patentovanou konštrukciou rýchloupínacieho jazdca s vnútornými valčekovými kolíkmi, ktoré umožňujú bezpečné vertikálne zaistenie. Konštrukcia s dvojhlavou rýchloupínacou skrutkou 1/4"-20 umožňuje externé upevnenie monitorov, videosvetiel, mikrofónov, smartfónov, iPadov, akčných kamier a ďalších zariadení. Pri použití s odnímateľnými kolíkmi v spojení s klietkami na kamery SmallRig 4119B, 3084C, 4088B a ďalšími monitormi so zodpovedajúcimi polohovacími otvormi účinne zabraňuje vychýleniu zariadenia, čím zabezpečuje bezpečnosť vášho zariadenia. Guľová hlava ponúka 360-stupňové nastavenie, čím zabezpečuje plynulé a flexibilné pohyby bez zásobovania; špirálové vzory na guľovej hlave zvyšujú trenie a podporujú zaťaženie až do 3,5 kg / 7,7 kg. Do rozetového kĺbu z nehrdzavejúcej ocele bola pridaná pružina na plynulejšie nastavenie uhla. Protišmyková konštrukcia páky s palcom obsahuje prítlačné ložiská pre pohodlný, ergonomický úchop, ktorý umožňuje jednoduché uzamknutie magického ramena a guľovej hlavy jediným stlačením. Jednotka je vyrobená CNC strojom na zabezpečenie odolnosti a obsahuje polstrovanie na oboch držiakoch, aby sa zabránilo poškriabaniu zariadenia.

Poznámka: Nosnosť 3,5 kg / 7,7 libier.

OBSAH BALENIA

Rýchloupínacie rameno s rozetou x 1
Imbusový kľúč x 1

ŠPECIFIKÁCIE

Product Dimensions: 103.5 x 65 x 43,5 mm / 4,0 x 2,6 x 1,7 palca
Rozmery balenia: 155.0 x 81,5 x 42,0 mm / 6,1 x 3,2 x 1,7 palca
Hmotnosť výrobku: 242,0 ± 5,0 g / 8,5 ± 0,2 oz
Hmotnosť balenia: 288,0 ± 5,0 g / 10,1 ± 0,2 oz
Materiál(y): hliníková zliatina, nehrdzavejúca oceľ, silikón

Parametre

Parametre

Výrobca: SmallRig
Kategória: Magic arm - ramená