Kategórie
 
 
 
 
 
Obľúbené produkty
Wishlist (zoznam želaní) je prázdny
 
 
 

Blackmagic Design 6G-SDI SFP Optical Module

Blackmagic Design 6G-SDI SFP Optical Module

Kód produktu:ADPT-6GBI/OPT

Voliteľný 6G optický modul podporujúcí SD, HD a ULTRA HD normy.Modul je možné použiť s Blackmagic Design Studio Camera alebo s Blackmagic Design Atem Studio converter alebo s Blackmagic Design Atem Talkback Converter 4K
Viac o produkte

Dodacia lehota
Dostupnosť Bratislava: na telefón
Sklad Bratislava:0 kusov
Vaša cena: 135,00 € bez DPH
162,00 € s DPH


Dostupné varianty
Dostupné v 3 variantoch
Blackmagic Design 3G-SDI SFP Optical Module 3G
Blackmagic Design 3G-SDI SFP Optical Module
Názov produktu: Blackmagic Design 3G-SDI SFP Optical Module
Kód produktu: ADPT-3GBI/OPT
Dostupnosť: na sklade
0
Cena produktu: 65,00 € bez DPH
78,00 € s DPH
Blackmagic Design 6G-SDI SFP Optical Module 6G
Blackmagic Design 6G-SDI SFP Optical Module
Názov produktu: Blackmagic Design 6G-SDI SFP Optical Module
Kód produktu: ADPT-6GBI/OPT
Dostupnosť: na telefón
0
Cena produktu: 135,00 € bez DPH
162,00 € s DPH
Blackmagic Design 12G-SDI SFP Optical Module 12G
Blackmagic Design 12G-SDI SFP Optical Module
Názov produktu: Blackmagic Design 12G-SDI SFP Optical Module
Kód produktu: ADPT-12GBI/OPT
Dostupnosť: na telefón
0
Cena produktu: 285,00 € bez DPH
342,00 € s DPH
Form Factor SFP cage
Fiber Connector     Duplex LC Connectors
Compatible with Singlemode Fiber



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia