Platobné možnosti

Kategórie
 
 
 
 
 
Obľúbené produkty
Wishlist (zoznam želaní) je prázdny
 
 
 

Vašu online objednávku je možné uhradiť nižšie uvedenými spôsobmi. Nie všetky možnosti platby sú dostupné pre všetky druhy tovarov a služieb.

 

Platba v hotovosti

Platba v hotovosti na predajni

Tovar je pri jeho preberaní na predajni možné hradiť v hotovosti (cash). Úhradu v hotovosti je možné vykonať iba v eurách a podla zákona č. 394/2012 Z. z. o obmedzení platieb v hotovosti nesmie prijímaná hotovosť presiahnuť 5000€ s DPH.

 


 

Platba kartou

Platba kartou na predajni

Tovar je pri jeho preberaní na predajni možné uhradiť platobnou kartou. Platobné karty JCB, Diners, American Express neakceptujeme, platbu je možné vykonať iba kartami VISA, VISA Electron, MasterCard alebo Maestro. Bezpečnosť platby je garantovaná použitím technológie 3-D Secure, ktorá je podporovaná kartovými spoločnosťami VISA a MasterCard.

 


 

Dobierka

Dobierka (platba pri prevzatí tovaru)

Tovar hradíte v hotovosti vodičovi dopravnej spoločnosti. Vždy si prosím pripravte potrebný obnos, urýchlite tým predanie zásielky. Prepravná spoločnosť účtuje za manipuláciu s peniazmi 1% z ceny tovaru. Táto suma sa premietne do ceny poštovného, preto odporúčame využiť platbu prevodom, alebo elektronickú platbu.

Nie všetky produkty je možné objednať resp. zaplatiť na dobierku, informujte sa prosím vopred.

 


 

Bankový prevod

Bankový prevod

Ak si zvolíte platbu klasickým bankovým prevodom, automaticky vám na e-mail pošleme zálohovú faktúru. Po pripísaní platby na náš účet na ten istý e-mail obdržíte daňový doklad.Pri platbe prevodom vopred:

  • môže byť termín dodania ovplyvnený termínom uhradenia platby
  • je nutné, aby bola čiastka pripísaná na náš účet najneskôr do piatich pracovných dní po potvrdení objednávky; v opačnom prípade je možné považovať objednávku za zrušenú

 


 

Online bankový prevod

Online bankový prevod

Veľmi rýchly spôsob platby pre majiteľov účtu v Tatra Banka, Slovenská sporiteľňa, VÚB, UniCredit Bank Slovakia, OTP Banka Slovensko, Poštová banka, ČSOB, FIO banka a ZUNO. Nemusíte mať u seba hotovosť ani vyberať z bankomatu, stačí použiť váš účet a tovar zaplatiť on-line. Po dokončení objednávky a kliknutí na logo banky, budete presmerovaní na stránky vašej banky pre dokončenie platby. Priradenie k vašej objednávke prebehne nasledujúci pracovný deň.

 


 

Online platba kartou

Online platba kartou

Rýchla a bezpečná platba platobnou kartou cez internet. Objednávka pri platbe kreditnou alebo debetnou kartou prostredníctvom platobnej brány CardPay spoločnosti Tatra banka, a.s., sa uhradí po dokončení transakcie. Pri platbe na bráne CardPay budete zadávať šestnásťmiestne číslo karty, dátum expirácie a CVC/CVV kód. Všetky tieto údaje máte na karte. Nemusíte sa obávať, prenos informácií je šifrovaný a teda úplne bezpečný.

 


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia