Leasing

Kategórie
 
 
 
 
 
Obľúbené produkty
Wishlist (zoznam želaní) je prázdny
 
 
 

Využite financovanie profi audio/video techniky s 0% navýšením

Potrebujete inovovať vašu techniku a nemáte momentálne finančné prostriedky? Čaká vás nový projekt a potrebujete dokúpiť ďalšie technológie? Nákup profi audio-video techniky nie je vždy jednoduchá a lacná záležitosť. Zvlášť pokiaľ hľadáte kvalitné a overené riešenia. Práve z tohto dôvodu aj my neustále zlepšujeme naše služby a pripravili sme si pre vás špeciálny leasing s 0% navýšením a bez skrytých poplatkov. Odteraz si u nás môžete požadovanú profi techniku financovať cez finančný leasing prostredníctvom spoločnosti GRENKE s nulovým navýšením a navyše poplatky uhradíme za vás!

Finančný leasing je jeden z najrozšírenejších spôsobov ako si zaobstarať novú technológiu alebo rozšíriť vašu existujúcu techniku. Pri finančnom leasingu stačí ak si vyberiete požadovanú techniku v minimálnej hodnote aspoň 3000 EUR bez DPH, poskytnete nám základné údaje o vašej firme alebo živnosti a o ostatné sa postaráme my.

Vďaka špeciálnemu 0% leasingu cez spoločnosť GRENKE bez navýšenia automaticky získavate aj tieto výhody:

 • 0% akontácia,
 • mesačná platba bez poplatku (cez štandardné SEPA inkaso),
 • nulový poplatok za spracovanie leasingu,
 • 0% navýšenie bez skrytých poplatkov
 

Prečo finančný leasing cez GRENKE?

Finančný leasing je druh leasingu, ktorého podstatou je prenájom techniky na určité obdobie. Po skončení tohoto obdobia resp. doby prenájmu dochádza k odkupu prenajatej techniky prevodom vlastníckeho práva z leasingovej spoločnosti na vás vo výške 3% z nákupnej ceny. V prípade, ak nemáte záujem o odkup resp. technológia už pre vás nemá využitie, nemusíte si ju odkúpiť a prenajatá technika zostáva majetkom leasingovej spoločnosti.

Finančný leasing s 0% navýšením sme vytvorili pre vás v spolupráci s leasingovou spoločnosťou GRENKE, ktorá sa zameriava na firemného zákazníka a poskytuje komplexné leasingové služby na technológie, profi techniku alebo softvér. Spolupráca so spoločnosťou GRENKE vám prinesie benefity ako napr.:

 • rýchle online spracovanie leasingovej žiadosti,
 • schválenie leasingu až do 7500 EUR bez DPH bez účtovných výkazov,
 • štandardne nulová akontácia,
 • prefinancovanie komplexných technológií, profi techniky alebo softvéru.

Podmienky na získanie leasingu s 0% navýšením

Každá leasingová žiadosť prechádza schvaľovacím procesom v spoločnosti GRENKE a medzi základné podmienky na získanie leasingu patria:

 • minimálna vstupná cena 3000 EUR bez DPH,
 • doba leasingu 36 mesiacov,
 • základné informácie o spoločnosti alebo živnosti
 


Poistenie profi techniky

Medzi veľké výhody leasingu patrí poistenie predmetu leasingu, ktoré je zároveň aj jednou z podmienok finančného leasingu. V prípade, ak by došlo ku krádeži alebo k poškodeniu predmetu leasingu, vďaka poisteniu je vaša technika krytá a vy tak neprídete ani o vaše peniaze, ani o svoju techniku. Vďaka poisteniu je vaša profi technika krytá po celú dobu prenájmu, teda až po dobu 3 rokov.

Poistenie je rozdelené na dve úrovne v závislosti od druhu predmetu leasingu:

 • pre stacionárne zariadenia v sume 1% obstarávacej ceny (ako napr. monitor, videoréžia, nelineárna strižňa, diskové pole a pod.),
 • pre mobilné zariadenie v sume 2% z obstarávacej ceny (napr. kamera, kamerové príslušenstvo, statív a pod.)


Čo ešte potrebujete vedieť?

Mesačný nájom alebo mesačná splátka predstavuje výšku vstupnej ceny rozdelenú na 36 mesiacov. Leasing sa poskytuje na len vybrané produkty v minimálnej hodnote 3000 EUR bez DPH resp. na balík produktov, ktorých celková cena je v požadovanej minimálnej hodnote. Pre lepší prehľad uvádzame niekoľko ukážkových kalkulácií:

CARTONI
KF18-CXM
CARTONI KF18-CXM
eshop cena:   €3 562.00
akontácia:   €0.00
poplatok za spracovanie:   €0.00
mesačná splátka:   €98.94
počet splátok:   36
mesačné poistenie:   €5.94
odkupná hodnota:   €71.24
Blackmagic Design
ATEM 2 M/E Production Studio 4K
Blackmagic Design ATEM 2 M/E Production Studio 4K
eshop cena:   €5 275.00
akontácia:   €0.00
poplatok za spracovanie:   €0.00
mesačná splátka:   €146.53
počet splátok:   36
mesačné poistenie:   €8.79
odkupná hodnota:   €105.50
Blackmagic Design
URSA Broadcast Lens Kit
Blackmagic Design URSA Broadcast Lens Kit
eshop cena:   €6 664.00
akontácia:   €0.00
poplatok za spracovanie:   €0.00
mesačná splátka:   €185.11
počet splátok:   36
mesačné poistenie:   €11.11
odkupná hodnota:   €133.28
 

 

Vďaka leasingu s 0% navýšením si teraz môžete zaobstarať vybranú profi techniku už teraz a nemusíte sa báť, že sa vám investícia zbytočné predraží vďaka skrytým poplatkom. Využitie možnosti 0% leasingu a využívajte svoju techniku už teraz a bez zbytočného čakania!Máte otázky alebo nejasnosti? Máte vyhliadnutú techniku a chceli by ste nezáväznú kalkulaciu? Kontaktujte nás už dnes telefonicky, e-mailom alebo cez live chat a určite vám pomôžeme s prefinancovaním vašej vysnívanej audio-video techniky!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia