Hollyland Solidcom C1 Pro Hub - 9S (bezdrôtový interkomový systém s HUB-om a 9 slúchadlami)

Rad "C1 Pro" obľúbeného bezdrôtového interkomu Solidcom C1 okrem drobných kozmetických zmien pridáva technológiu na zníženie okolitého hluku (približne o 20 dB) pomocou dvoch mikrofónov (štandardný smerový mikrofón je doplnený všesmerovým mikrofónom v slúchadle, ktorý sa používa na detekciu okolitého hluku), ako aj nové tlačidlo stlmenia pre komunikáciu Push-to-Talk.…

Viac informácií

5 039.5 € s DPH 4 199.58 € bez DPH
-+
Dostupnosť
novinka, ešte nedostupné
Popis produktu

Popis produktu

Rad "C1 Pro" obľúbeného bezdrôtového interkomu Solidcom C1 okrem drobných kozmetických zmien pridáva technológiu na zníženie okolitého hluku (približne o 20 dB) pomocou dvoch mikrofónov (štandardný smerový mikrofón je doplnený všesmerovým mikrofónom v slúchadle, ktorý sa používa na detekciu okolitého hluku), ako aj nové tlačidlo stlmenia pre komunikáciu Push-to-Talk. Séria Solidcom C1 Pro je spätne kompatibilná s produktmi C1, takže ju možno kombinovať s pôvodnými náhlavnými súpravami a základňovými stanicami.

Hollyland Solidcom C1 Pro je plne duplexný bezdrôtový interkom pracujúci v pásme 1,9 GHz (DECT 6.0) s dosahom až 350 m (priama viditeľnosť). Vďaka integrácii všetkých komponentov do náhlavnej súpravy ponúka maximálne pohodlie a jednoduchú prenosnosť bez ďalších opaskov alebo základňových staníc. Náhlavná súprava váži približne 170 g a dodáva sa s náhradnou batériou na nepretržitú prevádzku bez výpadkov. Interkom Solidcom C1 Pro ponúka prenos zvuku vo frekvenčnom rozsahu 150 Hz - 7 kHz, technológiu AEC (Acoustic Echo Cancellation), smerový mikrofón na potlačenie okolitého hluku, prídavný všesmerový mikrofón na detekciu okolitého hluku a potlačenie okolitého hluku (ENC; možno deaktivovať), prevádzku Push-to-Talk, šifrovanie prenosu atď. Dodáva sa v niekoľkých variantoch ako súprava pre dvojčlenné až šesťčlenné tímy.

Parametre

Parametre

Výrobca: Hollyland
Kategória: Interkom/Tally