Doprava tovaru

Kategórie
 
 
 
 
 
Obľúbené produkty
Wishlist (zoznam želaní) je prázdny
 
 
 

Pri objednávke si môžete zvoliť niektorú z nižšie uvedených možností prepravy tovaru. Nie všetky spôsoby dopravy sú dostupné pre všetky druhy tovaru alebo služieb.

Osobný odber

Osobný odber

Tovar je možné vyzdvihnúť osobne u nás v predajni na Železničnej 23 v Bratislave (mapa), v pracovných dňoch od 9:00 do 17:00.

 


 

Elektronická licencia

Elektronická licencia

Elektronické licencie sú odosielané spravidla e-mailom a to formou pdf súboru v prílohe, alebo formou sériového čísla/licenčného kľúču vo faktúre. Elektronická licencia je dostupná len na niektoré softwarové produkty.

 


 

Kuriér

Kuriér

V rámci Slovenska odosielame tovar prepravnou spoločnosťou UPS. Tovar je odosielaný ihneď po prijatí platby. Pri objednávke so spôsobom úhrady na dobierku tovar odosielame v deň prijatia objednávky za predpokladu, že bola objednávka vytvorená do 14:00. Cena prepravy je 4,00€ s DPH.

Objednávky do zahraničia odosielame prostredníctvom prepravných spoločností UPS, DHL, DPD a Messenger, v závislosti od druhu, hmotnosti a rozmeru tovaru. Čas prepravy a cena je kalkulovaná individuálne v závislosti na destinácii, type tovaru a celkovej hmotnosti resp. objemu zásielky.

 


 

Kuriér s dobierkou

Kuriér s dobierkou

V rámci Slovenska je možné tovar odoslať aj na dobierku. Na dobierku využívame prepravnú spoločnosť UPS, ktorá účtuje za dobierku 1% z celkovej sumy objednávky. Táto čiastka je pripočítaná k cene prepravy, preto odporúčame radšej využiť niektorú z bezhotovostných platobných metód.

 


 

Expres kuriér

Express kuriér

V rámci Bratislavy ponúkame prepravu s doručením tovaru v deň objednania prostredníctvom expresnej prepravnej spoločnosti careXpress. Tovar je odosielaný ihneď po prijatí platby, najneskôr však do 14:00. Pri tomto type prepravy nieje možné platiť dobierkou. Cena prepravy v rámci Bratislavy je 7,20€ s DPH.

Služba je dostupná pre nasledovné lokality:

  • Staré Mesto, Petržalka, Kramáre, Nové Mesto, Nivy, Ružinov, ,Karlova Ves, Dlhé Diely, Dúbravka, Prievoz, Vinohrady, Koliba, Pošeň, Ostredky, Trnávka, Slovnaft, Vrakuňa, Podunajské Biskupice, Dolné hony, Rača, Stará Dúbravka, Letisko, Zlaté piesky a Lamač.

 


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia