Super Bowl & CARTONI

Kategórie
 
 
 
 
 
Obľúbené produkty
Wishlist (zoznam želaní) je prázdny
 
 
 
Štvrtok, 17. január 2019
Spoločnosť Inertia Films a jej zakladateľ Troy Thomas používa statívy Cartoni už viac ako 25 rokov. V podstate jeden zo stativov Cartoni Delta používa nepretržite už od roku 1994. Práve tento statív spolu s ďalšími novšími modelmi bude využívať Inertia Films na pokrytie tohtoročného Super Bowl LIII v Atlante na štadióne Mercedes-Benz, domovským štadiónom Atlanta Falcons. “Pôvodne sme potrebovali statív, ktorý by vedel podporovať tie ťažké a veľké Betacam kamery, keď sme ich ešte používali,” vysvetluje Troy Thomas. “Keď sme začínali, cena bola jeden z rozhodujúcich faktorov. Naštastie, statívy Cartoni sú cenovo dostupnejšie ako napr. Sachtler a poskytujú rovnakú kvalitu. Navyše ja stále oceňujem inovatívny prínos a genialitu Guida Cartoniho, zakladateľa spoločnosti Cartoni.

Cartoni Delta statív bol pôvodne navrhnutý a vyrobený začiatkom 90-tych rokov na EFP kamkordéry vybavené s dlhým sklom alebo na nasadenie s EFP kamerami. Statív Cartoni Delta bol nahradený vynovenou verziou statívu Cartoni Focus 22, ktorú už používa množstvo produkciíí na celom svete práve kvoli jeho univerzálnsoti.

Odkaz na celý článok.
 

Viac informácií a produktov Cartoni nájdete na našich stránkach. V prípade otázok a nejasností nás neváhajte kontaktovať emailom, telefonicky, cez live chat alebo nás príďte navštíviť ososbne.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia