Blackmagic Design Ultimatte 12 HD Mini - rozbalené

Ultimatte 12 HD Mini - len rozbalený, nový ks s plnou zárukou.

Viac informácií

ŠPECIÁLNA AKCIA: -22%
1 075.2 € 840 € s DPH 700 € bez DPH
-+
Osobné prevzatie do 90 minút
Odošleme: dnes
Skladom 1 ks
Bratislava 1 ks
Popis produktu

Popis produktu

Ultimatte 12 HD Mini - len rozbalený, nový ks s plnou zárukou.

Nové modely z radu profesionálnych systémov na odstraňovanie kľúčovania pozadia Ultimatte 12 ponúkajú vylepšené algoritmy na spracovanie obrazu, cenovú dostupnosť a bezplatné softvérové ovládanie Ultimatte pre macOS a Windows, ktoré umožňuje ovládať ktorýkoľvek z modelov Ultimatte 12 bez potreby zakúpenia hardvérového panela.

 

Nové modely radu Ultimatte 12 si zachovávajú vysokú kvalitu obrazu a zlepšujú cenovú dostupnosť! Nové modely ponúkajú dokonalé spracovanie okrajov masky, vylepšenú separáciu farieb, vynikajúcu presnosť farieb a lepšiu redukciu prekrytia pozadia farbou popredia. Rozsah možností HD, 4K a 8K vám umožňuje vybrať si ideálny nástroj pre váš cieľový štandard vysielania. Cenovo najdostupnejší produkt Ultimatte 12 HD Mini bol navrhnutý špeciálne pre používateľov kompaktných režijných kamier ATEM Mini, pre ktorých predstavuje vstupenku do sveta profesionálnych kľúčovacích riešení Ultimatte a možnosť vytvárať profesionálne virtuálne štúdiá s pevnými pozíciami kamier.

Pokročilé algoritmy
Všetky varianty aplikácie Ultimatte 12 sú vybavené pamäťou statických obrázkov na rýchle nahradenie kľúčovania pozadia, čím sa eliminuje potreba používať externé kompozičné nástroje. A napriek nižšej cene - vrátane základného modelu Ultimatte 12 HD Mini - ponúkajú rovnaké pokročilé algoritmy Ultimatte na spracovanie obrazu v širokom internom farebnom priestore. Systém spracúva rôzne časti obrazu oddelene v závislosti od miestnej farby: tým sa zabezpečí zachovanie detailnej štruktúry obrazu, napríklad vlasov, a plynulých farebných prechodov.

Pre živé vystúpenia
Pri živých vystúpeniach je najvyššou prioritou rýchlosť. Ultimatte 12 ponúka automatické nastavenie viac ako 100 parametrov s minimálnym vstupom používateľa! Kľúčovanie jedným dotykom výrazne urýchľuje celý proces vytvárania záberov s kľúčovaným pozadím s minimálnym úsilím používateľa. Vďaka tomu sa môžete viac sústrediť na samotnú šou a Ultimatte 12 sa postará o technickú stránku produkcie.

Vylepšené algoritmy na detekciu odleskov umožňujú produktom Ultimatte 12 odstraňovať aj zložité farebné závoje v popredí a vytvárať dokonalé kompozície pre virtuálne štúdiá. Ultimatte 12 rovnakým spôsobom spracúva tiene a priehľadné objekty vrátane odrazov. Ultimatte 12 vykonáva aj automatické vzorkovanie farieb a vytváranie masiek pre steny, podlahy a iné časti rámu.

Varianty HD, 4K a 8K
Modely Ultimatte 12 4K a Ultimatte 12 8K sú vybavené pokročilým rozhraním 12G-SDI na spracovanie formátov HD, Ultra HD a 8K. Rozhranie 12G-SDI umožňuje prenos materiálu Ultra HD pri vysokých snímkových frekvenciách cez jeden kábel a je plne kompatibilné so staršou technológiou HD. Všetky varianty Ultimatte 12 možno teraz ovládať aj na diaľku pomocou bezplatnej aplikácie Ultimatte Software Control pre macOS a Windows. Jedinečný variant Ultimatte 12 HD Mini ponúka zaujímavú možnosť konverzie príkazov kamery z SDI na HDMI, takže režijné zariadenia ATEM SDI môžu ovládať aj vreckové kamery Blackmagic Cinema pripojené cez HDMI. V aplikácii Ultimatte možno fotoaparátu priradiť číslo, ktoré aktivuje diaľkové ovládanie korekcie farieb, signálneho svetla a funkcie spustenia/zastavenia záznamu.

Parametre

Parametre

Výrobca: Blackmagic Design
Kategória: Kľúčovanie

Hlavné parametre

Key inputHDMI
PRÍSLUŠENSTVO (9)

Svetlá

  • Doprava zdarma

Lastolite Collapsible 1.8m x 2.75m Chromakey Green

14-30 dní
bez DPH 319.9 € 383.88 €

Štúdiová technika

  • Doprava zdarma

Lastolite Panoramatické pozadie (GREEN) 4x2.3m

Na odoslanie 2 ks
bez DPH 684.92 € 821.9 €
  • Doprava zdarma

Manfrotto ChromaKey FX 4x2.9m Background Kit Green

Na odoslanie 4 ks
bez DPH 822.66 € 987.19 €
  • Doprava zdarma

Lastolite Panoramatické pozadie Skladateľné 1.8 x 2.1m (GREEN)

Na odoslanie > 5 ks
bez DPH 302.69 € 363.22 €

Manfrotto ChromaKey FX 4x2.9m Backgr. Cover Green

7-14 dní
bez DPH 294 € 352.8 €
  • -5 %

GREEN SCREEN bundle

Skladom 1 ks
bez DPH 220 € 264 €

Lastolite Panoramic.Backg.Con. Kit 2.3m ChromGreen

Skladom 3 ks
bez DPH 89.19 € 107.02 €

Lastolite Chromakey Curtain 3 x 3.5m Green

Na odoslanie 1 ks
bez DPH 247.59 € 297.11 €